Masko Mobilya Kenti 12A Blok No:29 Başakşehir/İSTANBUL

Bize Ulaşın

0506 127 12 38

Bir sorunuz mu var? Bize ulaşın!

  No Products in the cart

  Masko Mobilya Kenti 12A Blok No:29 Başakşehir/İSTANBUL

  <a href="tel:05061271238" style="color: #61CE70">WhatsApp Hattı için tıklayın!</a>
  0506 127 12 38

  Blog Görüntüle

  Mobilya Boyama

  Yenilemek istediğiniz, eskidiğini düşündüğünüz mobilyalarınızı alıp tarzına uygun yepyeni bir yeni yüze kavuşturuyoruz. Atölyemizde mobilya boyama, lake cila ve renk değişikliği işlemlerinizi yapıyoruz. Hemen arayın, detaylı bilgi verelim. Hiç Bir Mobilya, Eskimez! Çünkü Mobilya Tamir Atölyesin de Yenilenir.

  Mobilya Taşımacılığı

  Evden eve, işyerinden işyerine mobilya üretimi, mobilya montajı, mobilya tamiri, mobilya bakımı alanında uzman personelimiz size premium mobilya taşıma hizmeti sunuyor. Mobilyalarınız taşındıktan sonra, sanki hiç yerinden hareket etmemiş gibi aynı görüntü ve kalitede yeni yerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Mobilya Tamiri

  Hassasiyet ve özen gösteren, her zaman daha iyisini üretmeye yönelir. Üreten emekçi insan, her anlamda işinde gerçekten istekli olmalıdır. Özenle yapılan el emeğinden çıkan eseri, ya da imal ederek ürettiği binbir çeşit eşyada ciddi emek, özen hassasiyeti zaten kendini işçiliğinde de gösterecektir. Klasik, modern, antika veya tamamen farklı bir tarza sahip mobilyanız ne olursa olsun […]